Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 22 on Sun 13 Oct 2013, 10:38
Statistics
We have 8 registered users
The newest registered user is Annabelle Sauveterre

Our users have posted a total of 187 messages in 18 subjects
Hızlı Ulaşım
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search

Current date/time is Wed 21 Mar 2018, 00:54

Forum Terms of service

The moderators of this forum will try hard to edit or remove reprehensible messages as soon as possible. However, it is impossible for them to review all the messages. You thus admit that all the messages posted on this forum express the sight and opinion of their respective authors and not those of the moderators or the Webmaster (except messages posted by them) and consequently, they cannot be held responsible of the discussions.

This forum uses cookies to store information on your computer. These cookies will not contain any personal information; they are only used to improve comfort while browsing. The address e-mail is only used in order to confirm the details of your registration as your password (and also to send you back your password if you forget it).

- Aggressive or slanderous messages, as well as personal insults and critics, the coarseness and vulgarities, and more generally any message contravening the French laws are prohibited.
- Messages who promote - or evoke - illegal practices are prohibited.
- If you post informations which come from another site
, look first if the site in question doesn't forbid it. Show the address of the site in question in order to respect the work of their administrators!
- Please post your messages only once. The repetitions are unpleasant and useless!
- Please make an effort on grammar and spelling. SMS-style language (ex: r u sk8ing?) is not advised!

Any message contravening the listing above will be edited or removed without additional notice or justification within deadlines which will depend on the availability of the moderators. Any abuse will involve the cancellation of the registration. Internet is neither an anonymous space, nor a space of no-right! We reserve ourselves the possibility of informing your access provider and/or the legal authorities of any malevolent behavior. An IP address of each poster is recorded in order to help us to make you respect these conditions.

By clicking on " I agree to these terms " below:
- You acknowledge to have fully read these current rules;
- You commit yourself to respect unreservedly these current rules;
- You grant the moderators of this forum the right to delete, move or edit any discussion subject at any moment.

Açıklamalar

 
Madde 1: Ölü Diyar Yazıtları forumuna kayıt olmak ücretsizdir. Bir hesap açarak ve giriş yaparak GİŞ ve bu sayfada yazmakta olan koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Ölü Diyar Yazıtları yönetimi bu kuralları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kurallardan herhangi birine uymamak, yönetim kadrosunun belirlediği şekilde cezalandırılmanıza sebep olur.

Madde 2: Bu forum 13 yaş altı kullanıcılar için tasarlanmamıştır. Üyelerin yaşını farklı göstererek, reşit değil iken reşit gibi davranmaları veya reşit iken reşit değilmiş gibi davranmaları yasaktır.

Madde 3: Foruma kayıt olan kullanıcılara hizmet vermek amacı ile forum takımı ve yöneticiler bulunmaktadır. Forum takımı yöneticilerinin görev alanlarını öğrenmek için Takım Yapısı açıklamasını okuyabilirsiniz.

a.Yöneticiler herhangi bir konu hakkında son sözü söyleme hakkına sahiptir.

b.Yönetim kadrosu üyelerini taklit etmek, diğer üyelere karşı kendini yönetici olarak tanıtmak yasaktır.


Madde 4: Her ne kadar Ölü Diyar Yazıtları sitesi yönetici ve yardımcıları istenmeyen mesajların tümünü kaldırmaya ya da düzenlemeye çalışsa da onlar için tüm mesajları kontrol edebilmek imkânsızdır. Tüm mesajlar ve yazılar yazarların kendi fikirleridir ve Ölü Diyar Yazıtları yönetimi bu mesajların ve yazıların içeriğinden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve sorumlu tutulmaz.

Kullanım Koşulları


Madde 5: Ölü Diyar Yazıtları forumu Türkçe dil ile hizmet vermektedir. Sizlerden de Türkçe imla ve yazım kurallarını uygun kullanmanızı bekler.Türkçe harici içerik kullanan forum kullanıcılarına gerekli yaptırımlar uygulanır.

Madde 6: Foruma kayıt olan her kullanıcının forumda bir aktif hesaba sahip olma hakkı vardır. Ortak modem kullanan kullanıcılar forum yönetimine bildirim yapmakla yükümlüdürler.

Madde 7: Oyun ve Forum dâhilinde alınan cezalarla ilgili itirazlar bildirim sistemi üzerinden yapılabilir. Eğer cezayı veren deneticinin bildiriminize yanıtı sizi ikna etmezse takım kadrosundaki bir üst görevliye başvurabilirsiniz.

Madde 8: Konulara içerikten yoksun mesaj yazmak(anlam ifade etmeyen, sadece alıntı, “ifade” ve “+1, ???” gibi içeriğe sahip mesaj yazmak), iç içe 3 den fazla alıntı kullanmak, bir mesajda 5 ten fazla tekil alıntı kullanmak, yazıldığı bölüme uygun olmayan mesaj yazmak ve benzeri faaliyetler yasaktır.

Madde 9: Bir olay hakkında birden fazla konu açılamaz ve konulara sürekli aynı mesaj yazılamaz. Forum ana sayfasında görüntülenen tüm konularda veya büyük bir kısmında en son mesaj yazarı olunamaz. Kilitlenen veya kaldırılan bir konunun yeni bir konudan devam etmesi için önceki konuya işlem yapan görevliden onay alınmalıdır.

Madde 10: Genel forumda, ziyaretçi defterinde ve özel mesaj sisteminde yazılan mesajlarınızda içeriğe dikkat etmelisiniz.

a. Forum dâhilinde kullanılan kelimeler karşı tarafı rahatsız etsin veya etmesin uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.

b. Özel hayata karşı tehditte bulunan, hakaret veya cinsellik içeren mesajlar yazılamaz, bu tür kullanıcı isimleri alınamaz.

c. Kişilere karşı kanıtlanma imkanı olmayan suçlamalarda bulunulamaz.

d. Dini ve siyasi içerikli propaganda amaçlı mesaj yazılamaz. “Kültür & Sanat” bölümünde tüm dinler ve politik düşünce biçimleri kültürel ve tarihsel olarak objektif bakış açısı ile ele alınabilir.

e. 18 yaş altı üyeler ile özel mesajlaşmalarınızda kişinin rızası olsa dahi hertürlü suç sayılabilecek (Cinsel içerikli, bağımlılık yapıcı madde kullanımına teşvik eden...vb.) davranışlarınız forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir.


Madde 11: Kişilerin özel hayatı ihlal edilemez.

a. Özel hayatın gizliliğini ihlal eden yazılar(chat kayıtları, özel mesajlar, sosyal paylaşım sitelerindeki veriler gibi.) forumdan paylaşılamaz.

b. Forum içerisinde bildirim cevapları yayınlanamaz.


Madde 12: Kullanıcılar forumu genel amaca aykırı kullanamaz.

a. Ticari veya reklam amaçlı mesaj yazılamaz.

b. Oyun hesapları satılamaz.

c. Özel iletişim adresleri(msn, mail, Skype, telefon numarası gibi.) mesaj içerisinde yazılamaz.


Madde 13: Kullanıcılar “imza”, “üye resmi” ve profilindeki üyelere açık yazıları kullanırken içeriğe dikkat etmelidirler.

a. Bu sayfada yazılan tüm kullanım şartları bu hizmetlerde de geçerlidir.

b. İmzalar varsayılan sistem ayarına uygun olmalıdır. İmzalar forumun okunurluğunu bozmamalıdır.

c. Üye resimleri varsayılan sistem ayarına uygun olmalıdır.


Madde 14: Eğer bir üye başka bir üyeyi forum kurallarını bozmak konusunda cesaretlendiryor veya bizzat yardımcı oluyorsa, kurallı şahsen bozmuş gibi cezalandırılır.

Madde 15: Ölü Diyar Yazıtları, forum kaynakları ve forum kaynakları kullanılarak oluşturulan her türlü metin üzerindeki haklarını saklı tutar. Foruma ve forum üyelerine ait bütün metinlerin izin alınmadan Ölü Diyar Yazıtları dışında paylaşılması, değiştirilmesi, ticari amaçlı kullanılması, kopyalanması, taklit edilmesi yasaktır. Foruma aktarılan bütün özgün metinlerin tüm hakları Ölü Diyar Yazıtları yönetimine aittir.

Madde 16: Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç olarak nitelendirilen ve yasaklanan her türlü içerik Ölü Diyar Yazıtları forumunda yasaktır ve bu tür içeriği yayınlayan üyeler derhal uzaklaştırılacaktır. Bu tür yasak içeriklere crack ve illegal dosya paylaşımları da dâhildir.